Visi jaunumi

Visi jaunumi Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

3.Lapa

7 padomi, kā palielināt ieņēmumus sociālajos tīklos

Liekot akcentu uz tiešsaistes biznesu un uzņēmuma popularizēšanu WEB vidē, kā arī uzņēmuma vai zīmola pacelšanu nākamajā attīstības līmenī, reklāmas apjomu palielināšana un uzlabošana varētu likties laika un darba ietilpīgs process, taču ar pareizām vadlīnijām un labu motivāciju ikviens to var izdarīt.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 31 janvāris, 2020

IT joma, tas ir interesanti

Datori, serveri, jaunākās tehnoloģijas, kodi, programmas, mājaslapas, visādi gadžeti… Šajā jomā eksistē daudz jaunā un mainīgā, un protams, tas ir izaicinājums.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: otrdiena, 7 janvāris, 2020

Laimīgu jauno 2020. gadu!

Visiem mūsu klientiem un tiem, kuri par tādiem drīz kļūs, vēlam veiksmes pilnu, radošu un prieka pilnu jauno 2020. gadu!

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: pirmdiena, 23 decembris, 2019

Kāpēc spēļu klēpjdatori ir mūsdienu trends

Pēdējos gadus spēļu klēpjdatoru pasaulē ir izveidojusies strauja izaugsme. Šī iemesla dēļ klēpjdatoru ražotāji ne tikai pastāvīgi modernizē klēpjdatorus, bet arī tiek veikts liels darbs, lai tie atbilstu katra klienta vajadzībām un vēlmēm.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 10 decembris, 2019

10 kļūdas pērkot klēpjdatoru

Pat, ja jums dzīves gaitā ir bijuši daži klēpjdatori un jūs zināt, kādas funkcijas jums ir svarīgas – tas nenozīmē, ka jūs esiet pasargāts pret izplatītākajām klēpjdatoru pirkšanas kļūdām.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: ceturtdiena, 28 novembris, 2019

Vai Jums joprojām ir vajadzīgs klēpjdators?

Pēdējo gadu laikā tehnoloģijas ir ievērojami attīstījušās un turpina savu attīstības gaitu. Tagad būtu īstais laiks, lai pārskatītu mūsu uzskatus par to, kas mums patiešām ir vajadzīgs.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: ceturtdiena, 21 novembris, 2019

Mājaslapa – Lēta, vai tomēr kvalitatīva?

Izmantojot dažādus šodien tiešsaistē pieejamus rīkus, daudzi apsver iespēju paši izveidot savu mājaslapu, lai samazinātu izmaksas. Tomēr šīs pašu izveidotās vietnes/mājaslapas ļoti atšķiras kvalitātes ziņā no profesionāli izveidotām mājaslapām. Rakstā ir dažas no amatieru visbiežāk pieļautajām kļūdām, veidojot vietni.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 1 novembris, 2019

5 iemesli, kāpēc datoru apkope ir nepieciešama

Tā kā datori ir tik neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, ir svarīgi, lai mēs par tiem rūpētos un tos pienācīgi apkoptu. Šeit ir 5 lieliski iemesli, kāpēc profesionāla datora apkope ir nepieciešama.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 4 oktobris, 2019

Kāpēc apmeklētāji izlasīs tikai 20% no Jūsu vietnes satura?

Cik reizes esat apmeklējis vietni un to burtiski izskenējis cauri? Atbilde ir vienkārša - apmeklētāji, pārlūkojot internetu, parasti meklē ātras atbildes. Internetā ir atbildes uz lielāko daļu jautājumu, tāpēc cilvēki vēlas paši veikt izpēti un ātri atrast vajadzīgo atbildi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 2 oktobris, 2019

Kāpēc nepieciešams labs WEB dizains?

Ja satura novērtēšanai būtu atvēlētas tikai 15 minūtes, 66 procenti cilvēku labprātāk redzētu kaut ko skaisti izveidotu, salīdzinājumā, ar kaut ko prastu un garlaicīgu. Jūsu vietnes tīmekļa (WEB) dizains ir svarīga mārketinga sastāvdaļa. Lai izveidotu labāku sava biznesa vietni, jums ir jāsaprot tīmekļa vietnes dizaina nozīme. Šajā rakstā mēs izrunāsim, kāpēc dizains ir svarīgs.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 13 septembris, 2019

Kategorijas

Pieteikties jaunumiem