Visi jaunumi

Visi jaunumi Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

3.Lapa

Ko darīt, ja esat kļuvis par ļaunprātīgas programmatūras upuri?

Pēdējo pāris desmitu gadu laikā internets no kaut kā pilnīgi jauna un inovatīva ir kļuvis par ikdienišķu rīku, kuru lielākā daļa no mums izmanto un paļaujas uz to. Internets ir pilnībā mainījis veidu, kā mēs darām lietas, sākot ar to, kā mēs strādājam, izpildām ikdienišķas funkcijas un visu beidzot ar to, kā mēs komunicējam, socializējamies, iepērkamies un mācāmies. Ja mēs sāksim domāt par to, cik lielā mērā ikdienā esam atkarīgi no interneta, būs grūti iedomāties savu dzīvi bez tā.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: ceturtdiena, 20 februāris, 2020

IT ārpakalpojumi: iemesli un ieguvumi

Iespējams, ka Jūs kā uzņēmuma īpašnieks, esat jau apsvēris domu par ārpakalpojumu – Outsource piesaistīšanu, lai veiksmīgi atbrīvotu sevi no pienākumiem sfērās, kuras tiešā veidā neattiecās uz jūsu biznesu. Šķiet, ka ārpakalpojumu sniegšanas priekšrocības ir acīmredzamas, un to novērtējuši daudzu nozaru eksperti. 

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 12 februāris, 2020

6 padomi regulāru publikāciju izveidei

Iedomājaties, ka jums jāizdomā aptuveni piecas jaunas idejas. Un, ņemiet vērā, ka tām ir jābūt saistītām ar vienu un to pašu tematu… Cik ātri jūs būtu spējīgs tās izdomāt?

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: sestdiena, 8 februāris, 2020

7 padomi, kā palielināt ieņēmumus sociālajos tīklos

Liekot akcentu uz tiešsaistes biznesu un uzņēmuma popularizēšanu WEB vidē, kā arī uzņēmuma vai zīmola pacelšanu nākamajā attīstības līmenī, reklāmas apjomu palielināšana un uzlabošana varētu likties laika un darba ietilpīgs process, taču ar pareizām vadlīnijām un labu motivāciju ikviens to var izdarīt.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 31 janvāris, 2020

IT joma, tas ir interesanti

Datori, serveri, jaunākās tehnoloģijas, kodi, programmas, mājaslapas, visādi gadžeti… Šajā jomā eksistē daudz jaunā un mainīgā, un protams, tas ir izaicinājums.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: otrdiena, 7 janvāris, 2020

Laimīgu jauno 2020. gadu!

Visiem mūsu klientiem un tiem, kuri par tādiem drīz kļūs, vēlam veiksmes pilnu, radošu un prieka pilnu jauno 2020. gadu!

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: pirmdiena, 23 decembris, 2019

Kāpēc spēļu klēpjdatori ir mūsdienu trends

Pēdējos gadus spēļu klēpjdatoru pasaulē ir izveidojusies strauja izaugsme. Šī iemesla dēļ klēpjdatoru ražotāji ne tikai pastāvīgi modernizē klēpjdatorus, bet arī tiek veikts liels darbs, lai tie atbilstu katra klienta vajadzībām un vēlmēm.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 10 decembris, 2019

10 kļūdas pērkot klēpjdatoru

Pat, ja jums dzīves gaitā ir bijuši daži klēpjdatori un jūs zināt, kādas funkcijas jums ir svarīgas – tas nenozīmē, ka jūs esiet pasargāts pret izplatītākajām klēpjdatoru pirkšanas kļūdām.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: ceturtdiena, 28 novembris, 2019

Vai Jums joprojām ir vajadzīgs klēpjdators?

Pēdējo gadu laikā tehnoloģijas ir ievērojami attīstījušās un turpina savu attīstības gaitu. Tagad būtu īstais laiks, lai pārskatītu mūsu uzskatus par to, kas mums patiešām ir vajadzīgs.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: ceturtdiena, 21 novembris, 2019

Mājaslapa – Lēta, vai tomēr kvalitatīva?

Izmantojot dažādus šodien tiešsaistē pieejamus rīkus, daudzi apsver iespēju paši izveidot savu mājaslapu, lai samazinātu izmaksas. Tomēr šīs pašu izveidotās vietnes/mājaslapas ļoti atšķiras kvalitātes ziņā no profesionāli izveidotām mājaslapām. Rakstā ir dažas no amatieru visbiežāk pieļautajām kļūdām, veidojot vietni.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 1 novembris, 2019

Kategorijas

Pieteikties jaunumiem