Jaunumi

JaunumiLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Jaunumi klientiem

Attālinātais serviss

Ņemot vērā ārkārtas situāciju, kura saistīta ar COVID-19 pasaulē un mūsu valstī, mēs - Labs IT Serviss domājot par klientiem, līdzcilvēkiem un tuviniekiem, esam nodrošinājuši mūsdienās pieejamos attālinātās apkalpošanas līdzekļus. Mēs - Labs IT Serviss turpinām savu darbu ierastā ritmā un aicinām izmantot attālinātos risinājumus. Lielākā daļa mūsu klientu zina, kas ir Attālinātais serviss gan datoriem, gan serveriem, gan lokālajiem tīkliem. Taču tiem, kuri vēl nav šos pakalpojumus izmantojuši, aicinām zvanīt un saņemt konsultāciju. Mūsu speciālisti izskaidros un palīdzēs atrisināt jebkuru ar datortehniku radušos problēmu.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: svētdiena, 15 marts, 2020

IT joma, tas ir interesanti

Datori, serveri, jaunākās tehnoloģijas, kodi, programmas, mājaslapas, visādi gadžeti… Šajā jomā eksistē daudz jaunā un mainīgā, un protams, tas ir izaicinājums.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: otrdiena, 7 janvāris, 2020

Mac pret PC

Labākais Mac Rīgā vai tomēr PC? Mēs jums pateiksim ...

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: trešdiena, 21 augusts, 2019

Apkalpošanas abonements uzņēmumiem

Biroja tehnika (datori, serveri, klēpjdatori, printeri utt.) parasti ir ļoti uzticamas iekārtas. Bet, tāpat kā jebkuram citam aprīkojumam, arī biroja aprīkojumam ir savlaicīgi nepieciešama apkope. Darbības laikā datoros un klēpjdatoros uzkrājas putekļi, termiskās saskarnes zaudē savas īpašības, kas var izraisīt datora pārkaršanu un kļūmes, un arī dzesēšanas ventilatori var radīt troksni un vibrēt, kas izraisa paaugstinātu trokšņa fonu un arī sistēmas pārkaršanu. Mēs, Labs IT Serviss, rūpējamies par klientu biroja aprīkojumu un savlaicīgi veicam apkopes darbus.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: pirmdiena, 12 augusts, 2019

Lokālie tīkli un WiFi

Lokālais datortīkls vai lokālais tīkls - tas ir biroja infrastruktūras neredzamā daļa, kas apvieno datorus, serverus, printerus un daudzas citas elektroniskas iekārtas vienā “organismā”, pateicoties tam ir iespējams veikt daudzus ikdienas darba uzdevumus.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: ceturtdiena, 1 augusts, 2019

Datori un serveri

IT - informācijas tehnoloģijas, šī frāze mūsu pasaulē skan arvien biežāk, tās ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Lai kur Jūs būtu - birojā, mājās vai kādā publiskā vietā, jūs ieskauj informācijas tehnoloģijas.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: piektdiena, 26 jūlijs, 2019

Kategorijas

Pieteikties jaunumiem