Jaunumi

JaunumiLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Izglītojošie raksti

5 pamatdarbības, kuras vajadzētu veikt, lai aizsargātu sava uzņēmuma datus

Lai gan augstas kvalitātes antivīrusu programmatūra ir obligāta ikvienam uzņēmumam, iesakām veikt arī citas pamata darbības, lai aizsargātu sava uzņēmuma datus. Lai ieviestu šīs metodes, Jums nav nepieciešams baidīties no izmaksām vai darba apjoma pieauguma, dažas no šīm metodēm varat sākt īstenot jau tieši tagad.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 31 augusts, 2021

Programmatūras atjauninājumu nozīme

Kāda tad ir programmatūras atjauninājumu nozīme? - Iespējams, jums jau ir pazīstami šie mazie uznirstošie logi. Viņi signalizē, ka jūsu datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram vai mobilajai ierīcei ir pieejami programmatūras atjauninājumi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 27 aprīlis, 2021

Servera apkopes pakalpojumu plāna nozīme un ieguvumi

Agrāk uzņēmumi strādāja pēc daudz un dažādiem principiem, un jebkuram uzņēmumam bija viegli augt, neskatoties uz moderno tehnoloģiju trūkumu. Tomēr šobrīd mēs esam iegājuši laikmetā, kad datori, planšetdatori un viedtālruņi ir kļuvuši par normu. Visas šīs ierīces palīdz uzņēmumiem racionalizēt savu darbību un efektīvāk darboties.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 2 februāris, 2021

Mūsdienu tehnoloģijas ar kurām var ietaupīt

Mūsdienu tehnoloģijas attīstās ļoti strauji. Taču tās, nepavisam, vēl nav sasniegušas savu apogeju. …Un, tomēr, tās jau ir tādā stadijā, kurā tiek atklātas vēl nebijušas iespējas, it sevišķi mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kuriem tas ir īpaši nozīmīgi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 10 novembris, 2020

Aizsargājiet savus kontus - Drošo, unikālo paroļu izmantošana

Nav jau nekāds dižais noslēpums, ka paroles kibernoziedzniekiem ir naudas vērtībā. Drošo, unikālo paroļu izmantošanas nozīme pieaug, kad arvien vairāk personiskās informācijas tiek uzticēta organizācijām un uzņēmumiem, kas var kļūt par datu pārkāpumu un paroļu noplūdes upuriem...

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 9 septembris, 2020

Astoņi veidi, kā tehnoloģijas maina pakalpojumu nozari

Neviens to nevar noliegt: Pakalpojumu nozare ir Latvijas stiprā puse, kura aizvien būtu jāstiprina. Un tehnoloģijas var uzlabot atsevišķus pakalpojumu veidus un veikt noteiktus mums nepieciešamos uzdevumus, kā arī uzlabot Pakalpojumu nozari kopumā.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 18 augusts, 2020

Kā saglabāt savu viedtālruni tīru COVID-19 laikmetā: fiziski un programmatiski

Zināšanas, kā saglabāt savu viedtālruni tīru, ir svarīgas jebkurā laikā, taču COVID-19 dēļ tās ir aktuālas kā vēl nekad. Koronavīrusa pandēmijas laikā tīrīšanai un tīrībai tiek pievērsta galvenā uzmanība - Jūs varat regulāri mazgāt visu, sākot no rokām un beidzot ar durvju rokturiem, un ieteicams pārliecināties, ka viedtālrunis ir jo īpaši tīrs.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 31 jūlijs, 2020

Interesantākās tehnoloģiju tendences

Mūsdienās tehnoloģijas attīstās tik strauji, ka tendenču gada prognozes var šķist novecojušas, pirms tās pat tiek publicētas. Tehnoloģiju attīstība ļauj mums vēl ātrāk mainīties un progresēt, izraisot pārmaiņu ieviešanas paātrināšanos, līdz tā kļūst acīm redzama.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 17 jūnijs, 2020

Datoru tīrīšana - Cik tā ir nozīmīga?

Bieži vien mēs pat nepievēršam lielu vērību tam, cik nozīmīga var būt laba, pilna datoru tīrīšana. Kā noris datoru tīrīšana un kas ir nepieciešams?

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 19 mai, 2020

Bērnu drošība internetā un vecāku uzraudzība

Ja jums ir bērni, jūs, iespējams, vēlaties kontrolēt to, ko viņi dara internetā tiešsaistē. Bieži vien, šis saturs var atstāt zināmu iespaidu. Bērns var atveidot un mācīties no nevēlas uzvedības. Internets ir kā liela pilsēta, kurā nav nedz policijas, nedz pietiekamas aizsardzības. Jums ir jākontrolē savu bērnu drošība internetā – jāveic vecāku uzraudzības pasākumi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 6 mai, 2020

Kategorijas

Pieteikties jaunumiem