Par mums

Par mums Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošanaLabs IT Serviss - SIA TTLG

Labs IT Serviss - datoru un serveru apkalpošanas serviss Rīgā, ir neliela, taču strauji augoša profesionālu speciālistu komanda, kura apkalpo savus klientus gan Rīgā, gan visā Latvijā.

Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģijas Labs IT Serviss veic gan izbraukumus visā Latvijas teritorijā, gan arī veic attālinātās sesijas, lai nodrošinātu ātru un augsta servisa apkalpošanas kvalitāti.

Parsvarā Labs IT Serviss rūpējās par uzņēmējiem, taču apkalpo arī privātpersonas, kuras nodrošina ar:
- Tehnisko atbalstu;
- Kvalitatīvu datortehniku;
- Lokālo tīklu risinājumiem;
- Mājaslapu izstrādi un programmatūru.

"Viss sarežģītais patiesībā ir vienkāršs, taču lai tas tāds kļūtu, ir vajadzīgas zināšanas"

Par mums
Par mums

Labs IT Serviss komandu kā profesionāļus vienmēr ir virzījusi vajadzība noskaidrot, kā moderno tehnoloģiju izmantošanu padarīt pieejamu katram, tāpēc Labs IT Serviss atrod vispiemērotākos risinājumus gan datortehnoloģiju un programmatūras, gan datortehnikas apkalpošanas jomā.

B2B un B2C sadarbība

Labs IT Serviss ir progresīvi domājoša speciālistu komanda, kura piedāvā saviem klientiem stabilus pakalpojumus un ir stabils partneris biznesā.
Labs IT Serviss laipnie speciālisti vienmēr būs gatavi sniegt atbalstu jebkurā situācijā un piedāvās individuālus risinājumus tieši Jūsu vajadzībām. Labs IT Serviss klientu vidū ir gan medicīnas centri, biedrības, mācību iestādes, gan mazi uzņēmumi ar nelielu biroja aprīkojumu, kā arī atsevišķas privātpersonas. Labs IT Serviss veic gan attālinātās konsultācijas un apkalpošanu, kā arī izbrauc pie Klienta klātienē.

Par mums