Visi jaunumi

Visi jaunumi Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

4.Lapa

5 iemesli, kāpēc datoru apkope ir nepieciešama

Tā kā datori ir tik neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, ir svarīgi, lai mēs par tiem rūpētos un tos pienācīgi apkoptu. Šeit ir 5 lieliski iemesli, kāpēc profesionāla datora apkope ir nepieciešama.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 4 oktobris, 2019

Kāpēc apmeklētāji izlasīs tikai 20% no Jūsu vietnes satura?

Cik reizes esat apmeklējis vietni un to burtiski izskenējis cauri? Atbilde ir vienkārša - apmeklētāji, pārlūkojot internetu, parasti meklē ātras atbildes. Internetā ir atbildes uz lielāko daļu jautājumu, tāpēc cilvēki vēlas paši veikt izpēti un ātri atrast vajadzīgo atbildi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 2 oktobris, 2019

Kāpēc nepieciešams labs WEB dizains?

Ja satura novērtēšanai būtu atvēlētas tikai 15 minūtes, 66 procenti cilvēku labprātāk redzētu kaut ko skaisti izveidotu, salīdzinājumā, ar kaut ko prastu un garlaicīgu. Jūsu vietnes tīmekļa (WEB) dizains ir svarīga mārketinga sastāvdaļa. Lai izveidotu labāku sava biznesa vietni, jums ir jāsaprot tīmekļa vietnes dizaina nozīme. Šajā rakstā mēs izrunāsim, kāpēc dizains ir svarīgs.

Labs IT Serviss
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 13 septembris, 2019

Mac pret PC

Labākais Mac Rīgā vai tomēr PC? Mēs jums pateiksim ...

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: trešdiena, 21 augusts, 2019

Personīgā Mini tīkla glabātuve (NAS)

Vai esat kādreiz domājis, ko informācija nozīmē Mūsdienu cilvēkam? Kādas varētu būt sekas, ja kaut kādā veidā pēkšņi zaudēsiet failus, fotogrāfijas un svarīgu sev informāciju? Labs IT Serviss piedāvā vienu no risinājumiem...

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: piektdiena, 16 augusts, 2019

Antivīruss ESET ar atlaidi

Atpakaļ skolā! Gatavojoties Jaunajam mācību gadam Labs IT Serviss sadarbībā ar ESET piedāvā īpašu TOP klases aizsardzību tavam datoram gan skolā, gan mājās ar 30% atlaidi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: otrdiena, 13 augusts, 2019

Apkalpošanas abonements uzņēmumiem

Biroja tehnika (datori, serveri, klēpjdatori, printeri utt.) parasti ir ļoti uzticamas iekārtas. Bet, tāpat kā jebkuram citam aprīkojumam, arī biroja aprīkojumam ir savlaicīgi nepieciešama apkope. Darbības laikā datoros un klēpjdatoros uzkrājas putekļi, termiskās saskarnes zaudē savas īpašības, kas var izraisīt datora pārkaršanu un kļūmes, un arī dzesēšanas ventilatori var radīt troksni un vibrēt, kas izraisa paaugstinātu trokšņa fonu un arī sistēmas pārkaršanu. Mēs, Labs IT Serviss, rūpējamies par klientu biroja aprīkojumu un savlaicīgi veicam apkopes darbus.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: pirmdiena, 12 augusts, 2019

Ultra kompaktie datori

Dators ir daudzfunkcionāla ierīce. Dators palīdz darbā, studijās, darbojas kā multimediju centrs un ir izmantojams daudzos citos gadījumos.

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: otrdiena, 6 augusts, 2019

Lokālie tīkli un WiFi

Lokālais datortīkls vai lokālais tīkls - tas ir biroja infrastruktūras neredzamā daļa, kas apvieno datorus, serverus, printerus un daudzas citas elektroniskas iekārtas vienā “organismā”, pateicoties tam ir iespējams veikt daudzus ikdienas darba uzdevumus.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: ceturtdiena, 1 augusts, 2019

Datori un serveri

IT - informācijas tehnoloģijas, šī frāze mūsu pasaulē skan arvien biežāk, tās ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Lai kur Jūs būtu - birojā, mājās vai kādā publiskā vietā, jūs ieskauj informācijas tehnoloģijas.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: piektdiena, 26 jūlijs, 2019

Kategorijas

Pieteikties jaunumiem