Visi jaunumi

Visi jaunumi Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

4.Lapa

Mac pret PC

Labākais Mac Rīgā vai tomēr PC? Mēs jums pateiksim ...

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: trešdiena, 21 augusts, 2019

Personīgā Mini tīkla glabātuve (NAS)

Vai esat kādreiz domājis, ko informācija nozīmē Mūsdienu cilvēkam? Kādas varētu būt sekas, ja kaut kādā veidā pēkšņi zaudēsiet failus, fotogrāfijas un svarīgu sev informāciju? Labs IT Serviss piedāvā vienu no risinājumiem...

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: piektdiena, 16 augusts, 2019

Antivīruss ESET ar atlaidi

Atpakaļ skolā! Gatavojoties Jaunajam mācību gadam Labs IT Serviss sadarbībā ar ESET piedāvā īpašu TOP klases aizsardzību tavam datoram gan skolā, gan mājās ar 30% atlaidi.

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: otrdiena, 13 augusts, 2019

Apkalpošanas abonements uzņēmumiem

Biroja tehnika (datori, serveri, klēpjdatori, printeri utt.) parasti ir ļoti uzticamas iekārtas. Bet, tāpat kā jebkuram citam aprīkojumam, arī biroja aprīkojumam ir savlaicīgi nepieciešama apkope. Darbības laikā datoros un klēpjdatoros uzkrājas putekļi, termiskās saskarnes zaudē savas īpašības, kas var izraisīt datora pārkaršanu un kļūmes, un arī dzesēšanas ventilatori var radīt troksni un vibrēt, kas izraisa paaugstinātu trokšņa fonu un arī sistēmas pārkaršanu. Mēs, Labs IT Serviss, rūpējamies par klientu biroja aprīkojumu un savlaicīgi veicam apkopes darbus.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: pirmdiena, 12 augusts, 2019

Ultra kompaktie datori

Dators ir daudzfunkcionāla ierīce. Dators palīdz darbā, studijās, darbojas kā multimediju centrs un ir izmantojams daudzos citos gadījumos.

Labs IT Serviss
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: otrdiena, 6 augusts, 2019

Lokālie tīkli un WiFi

Lokālais datortīkls vai lokālais tīkls - tas ir biroja infrastruktūras neredzamā daļa, kas apvieno datorus, serverus, printerus un daudzas citas elektroniskas iekārtas vienā “organismā”, pateicoties tam ir iespējams veikt daudzus ikdienas darba uzdevumus.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: ceturtdiena, 1 augusts, 2019

Datori un serveri

IT - informācijas tehnoloģijas, šī frāze mūsu pasaulē skan arvien biežāk, tās ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Lai kur Jūs būtu - birojā, mājās vai kādā publiskā vietā, jūs ieskauj informācijas tehnoloģijas.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: piektdiena, 26 jūlijs, 2019

Mēs augam un paliekam skaistāki!

Mūsu jaunā mājvieta iepriecinās ar svaigu un tīru izklājumu. Funkcionalitāte un dizains ir svarīgi mums, tāpēc detaļas tika rūpīgi izvēlētas un piemeklētas. Vajadzīga informācija būs viegli atrodama, jo mājaslapa tika veidota, lai lietotājs spētu intuitīvi atrast visu vajadzīgo un nepieciešamo, un neapjuktu informācijas daudzumā.

Labs IT Serviss
Kategorija: Jaunumi Uzņēmumā
Publicēts: trešdiena, 17 jūlijs, 2019

Kategorijas

Pieteikties jaunumiem