IT joma, tas ir interesanti

IT joma, tas ir interesantiLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Jaunumi klientiem

Doties uz Laimīgu jauno 2020. gadu!Doties uz 7 padomi, kā palielināt ieņēmumus sociālajos tīklos
Virsraksts: IT joma, tas ir interesanti
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: otrdiena, 7 janvāris, 2020

Labs IT Serviss

IT joma, tas ir interesanti

Datori, serveri, jaunākās tehnoloģijas, kodi, programmas, mājaslapas, visādi gadžeti…

Šajā jomā eksistē daudz jaunā un mainīgā, un protams, tas ir izaicinājums. Izaicinājums saprast vajadzības jeb nepieciešamo, izaicinājums atrast labākos un pareizākos risinājumus un kā nobeiguma akords – izaicinājums saglabāt un uzturēt vislabāko pakalpojumu līmeni IT jomas lietotājiem, kas esam mēs visi.

Taču, bez visām daiļrunībām, mums vairāk gribētos pastāstīt par noderīgākām un konkrētākām lietām.

Piemēram, kā pareizi izvēlēties īsto tehniku, kā arī citas perifērās iekārtas, tādas kā monitorus, printerus un visu pārējo, kas šajā digitālo tehnoloģiju laikmetā ir svarīgs.

Cilvēku vislabāk raksturo tā vide, kurā viņš atrodas un viņam piederošās lietas. Vide spēj mūs iedvesmot vai nomierināt, un pareizi izvēlētām lietām ir milzīga nozīme mūsu ikdienā.

Mums visiem ir brīva izvēle izvēlēties to, kas mums visvairāk patīk – biroja tehniku, aksesuārus, sīklietas (gadžetus) un datorus. Pirms pirkuma veikšanas prātīgākais ir izanalizēt datortehnikas un perifērijas ierīču iegādi, uzdot sev pašam nepieciešamos jautājumus un pašam arī uz tiem atbildēt. Aprīkojuma izvēle ir gigantiska – tāpēc pats pirmais ir saprast, kā apvienot fantāzijas lidojumu ar funkcionalitāti.

Piemēram pieminot populārāko tehnikas priekšmetu, kas ir Dators – pilnīgi noteikti ir jāpadomā, kādam nolūkam šis dators tiks izmantots un kādam tam vajadzētu būt pēc formas, izskata un izmēriem (labi, ka vismaz garšas izvēle izpaliek). Šeit ir daudzas iespējas, taču pamatā, izvēle ir starp stacionāro iekārtu un pārnēsājamo. Personālais dators ir paredzēts personīgai lietošanai un tas ir dators, kas katram lietotājam ir individuāls un personisks. Savukārt stacionārais kalpos kā darba stacija un tas var būt savādāks ar specifiskām funkcijām.

Ideālajā pasaulē visam vajadzētu būt vienkārši. Un tas visdrīzāk, tad izskatās šādi…

Skaistā vasaras rītā mēs nesteidzīgi izbaudām rīta kafiju, uzvelkam labākās kediņas un aizbraucam uz veikalu. Veikalā mēs it nemaz neapjūkam no dažādu modeļu un krāsu datoriem, kuri pie tam vēl maksā dažādi un budžets parasti visiem ir strikti individuāls. Mēs mērķtiecīgi zinām, ko mums vajag. Ņemam izvēlēto. Vedam uz mājām vai biroju. Pieslēdzam un strādājam.

Bet realitātē gadās savādāk…

Sākumā mēs pavadām nedēļu domājot un pētot, ko tad mums īsti vajadzētu. Veikalā ieraugot lielo piedāvājumu klāstu un žilbinošo izskatu dažādiem datoriem, mēs sākam šaubīties par sākotnējo izvēli – iepriekš veiktā izvēle vairs neliekas īsti pareiza…

Šaubas parasti nav labākais padomdevējs – un tā mēs viegli varam nopirkt kaut ko, kas nav īsti mums vajadzīgs funkcionalitātes ziņā…. un jā, parasti tādā veidā, emociju vadīti, mēs mēdzam arī pārmaksāt.

Šādas situācijas ir gaužām bēdīgas. It sevišķi, ja mūsu uz emocijām balstītais pirkums nespēj nodrošināt nepieciešamās prasības jau pat īstermiņā.

Izklausās bēdīgi… un mums Labam IT Servisam, patīk palīdzēt, sniedzot atbalstu šādās un līdzīgās situācijās.

Mēs sīki un smalki pastāstām saviem klientiem, no kā sastāv dators, kāda funkcionalitāte ir vajadzīga katram lietotājam, kur ir iespēja ieekonomēt un kur labāk aizmirst vārdu – ietaupīt.

Vēl mums patīk dalīties ar to, kā pareizi izvēlēties perifēro tehniku, jo skaisti monitori tas ir forši un labs printeris ļauj aizmirst par stresu, jo aši un klusi printē vajadzīgo...neaizmirstam arī ērtas tastatūras un peles. Mums patīk viss un patīk IT.

Sazinieties ar mums!
Labs IT Serviss labprāt konsultēs un, ņemot vērā jūsu vēlmes, piedāvās labāko variantu tieši Jums!

Iepriekšējā publikācija

Laimīgu jauno 2020. gadu!

Visiem mūsu klientiem un tiem, kuri par tādiem drīz kļūs, vēlam veiksmes pilnu, radošu un prieka pilnu jauno 2020. gadu!

Doties uz Iepriekšējā publikācija - Laimīgu jauno 2020. gadu! Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

7 padomi, kā palielināt ieņēmumus sociālajos tīklos

Liekot akcentu uz tiešsaistes biznesu un uzņēmuma popularizēšanu WEB vidē, kā arī uzņēmuma vai zīmola pacelšanu nākamajā attīstības līmenī, reklāmas apjomu palielināšana un uzlabošana varētu likties laika un darba ietilpīgs process, taču ar pareizām vadlīnijām un labu motivāciju ikviens to var izdarīt.

Doties uz Nākamā publikācija - 7 padomi, kā palielināt ieņēmumus sociālajos tīklos Lasīt vairāk →