Mājaslapu izstrāde un dizains

Mājaslapu izstrāde un dizains Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana


Mājaslapu un E-pastu izstrāde

Mēs piedāvājam kvalitatīvas, konkurētspējīgas un pārdomātas mājaslapas, kuru radīšanā izmantojam jaunākās tehnoloģijas un programmu nodrošinājumu.

Visas mūsu izstrādātās mājaslapas un E-pasti tiek pielāgoti gan datoriem, gan mobilajām ierīcēm.

Web development
UX

Mēs veidojam lietotājiem draudzīgas, intuitīvas un viegli lietojamas mājaslapas ņemot vērā UI un UX design, jeb Lietotāja interfeisa un Lietotāju pieredzes dizainu.
Tā ir vesela zinātne un daudzu gadu pētījumi, kur apkopotas mājaslapu lietotāju tendences.

"Lai Sarežģīto pārvērstu par vienkāršu, ir jāzina kā"

Mājaslapu izstrāde

Start-Up

Start-Up

Vizītkartes tipa mājaslapa – šāda tipa mājaslapā tiek apkopota no Jums saņemtā informācija par Uzņēmumu – par Jums.


Statiska mājaslapa
Šāda tipa mājaslapa ir ļoti izdevīga, ja Jūsu informācija netiks bieži mainīta – tā būs statiska un nav nepieciešama regulāra papildināšana.


Priekšrocības

Mājaslapa ir ļoti viegla un nav pārslogota ar informāciju. Jūsu potenciālais klients vai partneris ātri un viegli spēs sazināties ar jums.


Izstrādes laiks: Šāda veida mājaslapu izgatavošana, ja no Jums tiek saņemta visa nepieciešamā informācija, aizņems aptuveni 24H.Izmaksas: no 350 EUR

Web-enthusiast

Web-enthusiast

Mājaslapa ar dažādām sadaļām un bieži papildināmu informāciju. Šāda tipa mājaslapā tiek veidotas atsevišķas sadaļas, jo Jums ir gan liels informācijas apjoms – dažāda veida apraksti, gan dinamiskā informācija – pasākumi uzņēmumā, kā arī Jūs vēlaties rediģēt paši savas mājaslapas saturu.


Dinamiska mājaslapa
Šāda tipa mājaslapas tiek izstrādātas gadījumos, ja ir nepieciešama regulāra informācijas maiņa, papildināšana.


Priekšrocības

Šādas mājalsapas informāciju ir ļoti viegli papildināt un atjaunot. Īpaši pielāgots administratīvais panelis, jums ļaus bez grūtībām ātri ievietot nepieciešamos jaunumus.


Izstrādes laiks: Šāda veida mājaslapas izgatavošana, ja no Jums tiek saņemta visa nepieciešamā informācija, aizņems aptuveni 72H.Izmaksas: no 700 EUR

Pro-Business

Pro-Business

Mājaslapa, kuras dizains būs pielāgots tieši Jums - visus elementu veidos mūsu dizaineri, kā arī tiks veidots mājaslapa griezums un izkārtojums, lai aizvestu Jūsu klientu līdz nepieciešamajam pakalpojumam Jums nepieciešamajā veidā.


Dinamiska mājaslapa ar individuālu dizainu
Šāda tipa mājaslapai ar specifisku dizainu tiek izstrādātas gadījumos, ja ir nepieciešams efektīvs dizains, kurš atstāj uz Klientu spēcīgu iespaidu, paliek viegli atmiņā un rada vēlmi atgriezties mājaslapā aizvien no jauna.


Priekšrocības

Mājaslapa, kurai tiks īpaši pielāgots vadības panelis, kurā būs ievietots viss nepieciešamais Jūsu biznesam - SEO vadība, Abpusēja saziņa ar Klientiem, Jaunumu pievienošana, Preču vadības sistēma un citas noderīgas Jums papildiespējas.


Izstrādes laiks: Ņemot vērā darba apjomu un/vai pēc vienošanās.Izmaksas: no 1100 EUR

Visas mājaslapu un E-pastu izstrādes cenas norādītas aptuvenas, kā uzskates materiāls. Par individuāliem cenu piedāvājumiem rakstiet un/vai zvaniet.

Individuāla dizaina E-pasti

Droši vien esiet redzējuši skaistus E-pastus no saviem partneriem vai citiem uzņēmumiem?

Mēs izstrādāsim īpašu dizainu Jūsu E-pastu veidnēm, testēsim nosūtot un tās būs pielāgotas, kā arī pārskatāmas visās ierīcēs.

Izmaksas: no 45 EUR

E-mail magnet