IT ārpakalpojumi: iemesli un ieguvumi

IT ārpakalpojumi: iemesli un ieguvumiLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Izglītojošie raksti

Doties uz 6 padomi regulāru publikāciju izveideiDoties uz Ko darīt, ja esat kļuvis par ļaunprātīgas programmatūras upuri?
Virsraksts: IT ārpakalpojumi: iemesli un ieguvumi
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 12 februāris, 2020

Labs IT Serviss

IT ārpakalpojumi: iemesli un ieguvumi

Iespējams, ka Jūs kā uzņēmuma īpašnieks, esat jau apsvēris domu par ārpakalpojumu – Outsource piesaistīšanu, lai veiksmīgi atbrīvotu sevi no pienākumiem sfērās, kuras tiešā veidā neattiecās uz jūsu biznesu. Šķiet, ka ārpakalpojumu sniegšanas priekšrocības ir acīmredzamas, un to novērtējuši daudzu nozaru eksperti. Kā laba atbilde tam ir – izmaksu optimizēta virzīšana tādās nozarēs kā, piemēram, cilvēkresursu vadība, grāmatvedība un, protams, IT – informāciju tehnoloģijas.

Ir arī citi iemesli, kāpēc uzņēmumi izvēlas šo ceļu…

Šajā rakstā mēs apskatīsim iemeslus un ieguvumus ārpakalpojumiem, jo īpaši, saistībā ar informācijas tehnoloģijām (IT) un mēs sniegsim dažus padomus, kuri jums palīdzēs izveidot veiksmīgas attiecības ar IT pakalpojumu sniedzējiem (neatkarīgi no tā, vai tie ir pilna laika darbinieki, vai arī, ārpakalpojumu sniedzēji).


Galvenie iemesli

Ir daudz iemeslu, kāpēc uzņēmumi izmanto ārpakalpojumus. Nu, tad ķersimies vērsim pie ragiem un izskatīsim galvenos.

1. Darba izmaksu samazināšana un kontrolēšana

Izmantojot ārpakalpojumus, jūs izvairīsieties no izmaksām, kas saistītas ar atsevišķu darbinieku algošanu, guldīšanu viņu apmācībās, veselības apdrošināšanā, nodokļos, kā arī pastāvīgā darbinieku uzraudzībā, lai norisinātos kvalitatīvs un produktīvs darbs utt.

2. Uzlabojiet uzņēmuma fokusu – “Supercilvēki ir tikai komiksos”

Nav nedz praktiski, nedz arī iespējams būt par visu arodu meistaru - Supercilvēku, lai gan uz to var tiekties, ieguldot daudz laika un līdzekļu, bet vai jums viss tas ir atliku likām? Ņemot ārpakalpojumu jums būs laiks koncentrēties uz savu pamatnozari, savukārt ārpakalpojuma sniedzējs koncentrēsies uz savu nozari, lai nodrošinātu jūs ar kvalitatīviem pakalpojumiem.

3. Piekļuve specifiskām zināšanām un iespējām

Jūsu ieguldījumi atmaksāsies daudz lielākā mērā, ja jūs nodosiet informācijas tehnoloģijas uzņēmumam, kas specializējas šajā jomās. Vienas personas zināšanu vietā jūs iegūsiet labumu no IT profesionāļu komandas kolektīvās pieredzes. Ārpakalpojumu IT uzņēmumi parasti pieprasa kā obligātu prasību, lai viņu IT darbinieki būtu ar atbilstošu apmācību nozarē un nepieciešamiem sertifikātiem.

4. Savu resursu izmantošana pareiziem mērķiem

Iespējams, ka jūsu birojā ir kāds, kas diezgan labi pārvalda datorus tehniku, grāmatvedību, taču, visticamāk, šis darbinieks nebija nolīgts tādu darbu izpildei… Ja viņš pavada darba laiku, uzņemoties rūpes par šīm lietām, tad kurš pildīs labi tos darbus, kuriem viņš primāri tika nolīgts?

Ārpakalpojums ļauj jums saglabāt savu darbinieku potenciālu visaugstākajā un labākajā līmenī, un jūs lieki netērēsiet laiku lietām, kuras daudz ātrāk un kvalitatīvāk izdarīs īpaši apmācīti, pieredzējuši cilvēki savā nozarē.

5. Optimāla finansiālo līdzekļu izmantošana

Iespējams, jūsu uzņēmumā nav neviena, kas varētu pārvaldīt un rūpēties par jūsu, ar IT jomu saistītām, vajadzībām, un jauna darbinieka pieņemšana budžetā nav paredzēta. Ārpakalpojums var būt īstenojams kā ilgtermiņa risinājums un tai pat laikā tas arī var norisināties terminētu projektu veidā.

6. Pārstrukturēšana, kā ieguvums

Kad veicat pārstrukturēšanu un/vai optimizāciju savā uzņēmumā, lai samazinātu izmaksas un palielinātu ātrumu, jūsu centrālās biznesa funkcijas var zaudēt savu kvalitāti. Tomēr ar tām joprojām ir un būs jātiek galā, un ārpakalpojumu sniedzēji ir optimāls veids, kā to izdarīt.

7. Risku samazināšana

Sekot līdzi visām tehnoloģijām, kas ir vajadzīgas, lai kvalitatīvi vadītu uzņēmumu, ir dārgi un laikietilpīgi. Tā kā profesionāli IT ārpakalpojumu sniedzēji sadarbojas ar daudziem klientiem un seko nozares jauninājumiem un risinājumiem, viņi parasti zina, kas ir pareizi un kas nē. Šāda veida zināšanas un pieredze samazina jūsu riskus pieņemt nepareizu lēmumus, kas var būt laikietilpīgi un finansiāli neizdevīgi.


Ieguvumi

Joprojām neesat pārliecināts, vai izmantot ārpakalpojumus?

Šeit būs daži ieguvumi, lai uzticētu uzņēmuma IT funkcijas ārpakalpojuma sniedzējiem:

1. Piekļuve jaunākām un labākām tehnoloģijām

Iespējams, jūs esiet ievērojis, cik ātri programmatūra un aparatūra spēj novecot mūsdienās. Vai viena persona būs gatava visu uzturēt un atjaunināt? Ārpakalpojumi sniedz jums priekšrocību, jo jums būs vairāki IT profesionāļi. Un tā kā tā ir uzņēmuma galvenā kompetence, viņi var sniegt jums pamatotus padomus, kā likt IT sfērai nest jums labāko pienesumu un ieguvumus.

2. Izmaksu ietaupījums

IT pakalpojumi ir spējīgi sniegt finansiālas priekšrocības, piemēram, lētākas cenas biroja tehnikas un programmatūras iegādei, jo šāda veida uzņēmumiem parasti ir nodibināti profesionāli kontakti ar šo preču piegādātājiem.

3. Augstas kvalitātes personāls

Tā kā IT pakalpojumi ir šo uzņēmumu pamatkompetence, darbinieki tiek rūpīgi izvēlēti un atlasīti, ievērojot visu nepieciešamo kvalifikāciju un sertifikātus. Iespējams, ka nezināsiet kādām īsti jābūt prasībām noteikta un specifiska darba izpildei, mēģinot noalgot darbinieku uz pilnu slodzi. Tas jūs pakļauj riskam pieņemt darbā neīpaši kompetentu darbinieku.

4. Elastība

Ārpakalpojumu sniedzējiem ir vairāk resursu, savukārt štata darbiniekiem var būt ierobežotas iespējas un resursi.

5. Uzņēmuma garastāvoklis un “izdegšanas sindroma” samazināšana.

Izmantojot pareizu ārpakalpojuma sniedzēju, tiks noņemts slogs no jūsu darbiniekiem, kuri ir uzņēmušies vairāk, nekā tas bija darba sākšanas procesā. Jūs uzturēsiet labākas attiecības ar darbiniekiem, ļaujot viņiem darīt to, ko viņi prot un tas, kas viņiem patīk vislabāk. Jo ar “kādam tas jādara” jūs tiksiet veiksmīgi galā, tādā veidā uzlabojot jūs uzņēmuma garastāvokli.


Secinājumi

Neatkarīgi no tā, kāda gala rezultātā būs jūsu izvēle – ņemt ārpakalpojumu vai tomēr nolīgt štata darbinieku, ir būtiski uzturēt labas darba attiecības ar IT pakalpojumu sniedzējiem. Jāatzīst, ka viņi ne vienmēr šķiet tie vienkāršākie cilvēki pasaulē, taču viņu zināšanas var lieti noderēt.

Šeit ir daži padomi kā komunikāciju padarīt vienkāršāku un veiksmīgāku:

  1. Skaidri formulējiet sava projekta un/vai biznesa mērķus;
  2. Izveidojiet skaidru stratēģisku redzējumu un plānu savam projektam;
  3. Atlasiet pareizu pakalpojumu sniedzēju, izmantojot pētījumus un atsauces;
  4. Organizējiet atklātu saziņu un komunikāciju ar visām iesaistītajām personām/grupām, lai būtu skaidra darba procesu virzība, it sevišķi piesaistot tās personas, kuras pieņem gala lēmumus.

Ja jums ir nepieciešams Outsource, droši rakstiet un zvaniet. Mēs - Labs IT Serviss esam Outsourse serviss.

Iepriekšējā publikācija

6 padomi regulāru publikāciju izveidei

Iedomājaties, ka jums jāizdomā aptuveni piecas jaunas idejas. Un, ņemiet vērā, ka tām ir jābūt saistītām ar vienu un to pašu tematu… Cik ātri jūs būtu spējīgs tās izdomāt?

Doties uz Iepriekšējā publikācija - 6 padomi regulāru publikāciju izveidei Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

Ko darīt, ja esat kļuvis par ļaunprātīgas programmatūras upuri?

Pēdējo pāris desmitu gadu laikā internets no kaut kā pilnīgi jauna un inovatīva ir kļuvis par ikdienišķu rīku, kuru lielākā daļa no mums izmanto un paļaujas uz to.

Internets ir pilnībā mainījis veidu, kā mēs darām lietas, sākot ar to, kā mēs strādājam, izpildām ikdienišķas funkcijas un visu beidzot ar to, kā mēs komunicējam, socializējamies, iepērkamies un mācāmies. Ja mēs sāksim domāt par to, cik lielā mērā ikdienā esam atkarīgi no interneta, būs grūti iedomāties savu dzīvi bez tā.

Doties uz Nākamā publikācija - Ko darīt, ja esat kļuvis par ļaunprātīgas programmatūras upuri? Lasīt vairāk →