Mājaslapa – Lēta, vai tomēr kvalitatīva?

Mājaslapa – Lēta, vai tomēr kvalitatīva?Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Izglītojošie raksti

Doties uz 5 iemesli, kāpēc datoru apkope ir nepieciešamaDoties uz Vai Jums joprojām ir vajadzīgs klēpjdators?
Virsraksts: Mājaslapa – Lēta, vai tomēr kvalitatīva?
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 1 novembris, 2019

Labs IT Serviss

Mājaslapa – Lēta, vai tomēr kvalitatīva?

Izmantojot dažādus šodien tiešsaistē pieejamus rīkus, daudzi apsver iespēju paši izveidot savu mājaslapu, lai samazinātu izmaksas. Tomēr šīs pašu izveidotās vietnes/mājaslapas ļoti atšķiras kvalitātes ziņā no profesionāli izveidotām mājaslapām. Rakstā ir dažas no amatieru visbiežāk pieļautajām kļūdām, veidojot  vietni.

Bezmaksas mājaslapu izmantošana

Lai arī šādas mājaslapa tiek tirgotas kā personalizētas, tās izskatās vispārīgas, padarot tās līdzīgas daudzām citām. Bezmaksas vai maza budžeta mājaslapām ir slikta struktūra, tām trūkst funkcijas un tām nav tehniskā atbalsta.  Lietotāju pieredze (UX) – lietojamības ērtums, izmantojot šādas lapas, arī ir vājš. Tas var ietekmēt lietotāju uzticību Jūsu mājaslapai. Rezultātā – mājaslapa netiek bieži apmeklēta, kas veicina mazu interneta trafiku, jo mājaslapas izskats nav atmiņā paliekošs un nepiesaista papildus lietotājus. 

Jāņem vērā arī šāds būtisks aspekts, ka bezmaksas mājaslapas jau ir ar daudz nevajadzīgām funkcijām un funkcionalitāti, tādējādi padarot tās saturu sarežģītu lietošanā, neaizsargātu pret uzbrukumiem un ar lēnu veiktspēju.

Trūkst aicinājuma uz darbību

Daudzi cilvēki neapzinās, ka viņu vietne ir visu laiku jaudīgākais mārketinga rīks. Veiksmīgai vietnei jābūt spējīgai  ātri padarīt apmeklētājus par klientiem. Bet bez skaidra un acīmredzama aicinājuma uz darbību, piemēram, nemudinot apmeklētājus iegādāties jūsu produktus vai pakalpojumus, lejupielādēt u.t.l., šādai vietnei būs vāja informatīva nozīme. Bez spēcīga aicinājuma uz darbību Jūsu vietne būs, labākajā gadījumā, tikai tiešsaistes vizītkarte.

Meklētājprogrammu optimizācija un pielāgošana (SEO)

SEO padara Jūsu vietni redzamu cilvēkiem, kuri meklē uzņēmumus, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus vai produktus. Lietotāji nevarēs Jūs atrast, ja Jūsu mājaslapa nav optimizēta meklētājprogrammām (piem., Google). Ir ļoti svarīgi, lai Jums būtu piemēroti rīki un zināšanas, šādā veidā optimizēt savu vietni un piesaistīt savai mājaslapai īstos cilvēkus, kuriem ir potenciāls kļūt par Jūsu klientiem. Bez SEO Jūsu vietne būs praktiski neredzama potenciālajiem apmeklētājiem, tādējādi būtībā bezjēdzīga. 

Pielāgota visām ierīcēm (Responsive Website)

Tagad lielākā daļa cilvēku tīmekli izmanto mobilajās ierīcēs. Tas nozīmē, ka tā nav tikai laba ideja, lai izveidotu adaptīvu vietni, tā ir obligāta prasība! Adaptīvas vietnes izveidošana ir svarīgs uzdevums, jo Jums būs jāņem vērā klikšķināmie saišu izmēri, dažādi ekrāna veidi, izmēri un izšķirtspēja, fonti, attēla optimizācija un vēl daudzi citi faktori. Lietotāji sagaida, ka viņiem būs nevainojama mobilo ierīču izmantošanas pieredze (Mobile friendly UX). Tā kā vairāk nekā puse no visa interneta trafika nāk no mobilajām ierīcēm, vietne, kas nav paredzēta mobilajām ierīcēm, novedīs pie tā, ka cietīs Jūsu bizness – cilvēki nespēs redzēt nepieciešamos elementus un nenonāks līdz Jūsu mērķa produktam.

Pat ja izveidosiet lētu vietni/mājaslapu, ilgtermiņā lietotāji ātri pamanīs kļūdas un tas radīs šaubas par Jūsu biznesa kvalitāti.

Jūsu vietne ir pirmais iespaids, ko sniedzat potenciālajam klientam par savu uzņēmumu. Lai izveidotu profesionālu vietni, Jums ir nepieciešami profesionāli izstrādātāji.

Zvaniet uz Labs IT Serviss, lai uzzinātu, kā iegūt sev pilnībā personalizētu, profesionālu un pielāgotu mājaslapu.

Iepriekšējā publikācija

5 iemesli, kāpēc datoru apkope ir nepieciešama

Tā kā datori ir tik neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, ir svarīgi, lai mēs par tiem rūpētos un tos pienācīgi apkoptu.

Šeit ir 5 lieliski iemesli, kāpēc profesionāla datora apkope ir nepieciešama.

Doties uz Iepriekšējā publikācija - 5 iemesli, kāpēc datoru apkope ir nepieciešama Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

Vai Jums joprojām ir vajadzīgs klēpjdators?

Pēdējo gadu laikā tehnoloģijas ir ievērojami attīstījušās un turpina savu attīstības gaitu. Tagad būtu īstais laiks, lai pārskatītu mūsu uzskatus par to, kas mums patiešām ir vajadzīgs.

Doties uz Nākamā publikācija - Vai Jums joprojām ir vajadzīgs klēpjdators? Lasīt vairāk →