Mac pret PC

Virsraksts: Mac pret PC
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: trešdiena, 21 augusts, 2019
Mac pret PC

Labākais Mac Rīgā, vai tomēr PC?

Mēs domājām, cik maksā pats labākais iMac Pro Rīgā un vai mums tas ir vajadzīgs? Populārākajā veikalā atradām piedāvājumu par 12'579.00 eiro.

Ko mēs iegūstam par šo naudu?

MacMac

 • 27” 5K monitors;
 • Intel Xeon W sērijas procesors (18 kodoli, no 2,3 līdz 4,3 GHz, 42,75 MB kešatmiņa un enerģijas patēriņš līdz 205W);
 • 128 GB RAM (DDR4);
 • 2 TB cietvielu disks (SSD m.2);
 • Videokarte Radeon Pro Vega 16GB;
 • Un, protams, stilīgs datora dizains, kurā visi elementi ir iebūvēti monitorā.

Vai šāds pirkums ir labvēlīgs vidusmēra cilvēkam? - Noteikti nē.

Vai šāds pirkums ir izdevīgs profesionāļiem? - Iespējams... Vai tiešām ir jāmakasā tik daudz par dizainu? Un ko vēl jūs varētu iegādāties par šo naudu?

Pēc pārdomām par lielisko, mēs nolēmām salikt visdārgāko datoru no dārgākajām komponentēm, kas pieejamas Rīgā, un izmantojām populārāko tiešsaistes veikalu pakalpojumus:

PCPC

 • 49” QLED monitors ar 5120x1440 izšķirtspēju un 32:9 malu attiecību;
 • Intel Core i9-9980XE procesors (18 kodoli, no 3,0 līdz 4,4 Ghz, 24,75 MB kešatmiņas un 165W enerģijas patēriņš);
 • 128 GB RAM (DDR4);
 • 2TB cietvielu disks (SSD m.2) no Samsung;
 • Nvidia RTX 2080Ti 11GB videokarte;
 • 1250W barošanas avots ar platīna sertifikātu;
 • Un, protams, stilīgs korpuss ar caurspīdīgu sānu paneli, kas izgatavots no rūdīta stikla.

Mūsu pārsteigumam nebija robežu. Mēs cerējām, ka dārgākā datora komplektācija būs aptuveni līdzvērtīga datoram iMac Pro vai nu par 5-10% lētāka.

Īstenībā sanāca dators, kurš ir lētāks par iMac Pro, par vairāk nekā 35% un maksā 8'120 eiro.

Rezumējot:

Monitors

49” QLED īpaši platā monitora priekšrocības salīdzinājumā ar Apple 27” monitoru ir diezgan acīmredzamas. Šis monitors ir piemērots gan profesionāļiem, gan dedzīgiem spēlētājiem un noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu.

Procesors

Augstākā līmeņa Xeon W-3275 servera procesors daudz neatpaliek no ikdienas lietošanai paredzētā i9-9980XE. Bet vai tiešām iMac Pro ir iebūvēts tieši šis Xeon procesors?

Pēc Geekbench testiem, daudzkodolu testā i9-9980XE ieguva pat 46,310 punktus, bet Xeon W-3275 ieguva tikai 39,869 punktus. Intel vietnē neatradām procesora aprakstu, kas uzstādīts iMac Pro, tāpēc mēs uzdrošināmies uzskatīt, ka iMac Pro nav iekļāvuši Intel Xeon W sērijas procesoru versijas.

Atmiņa

RAM un SSD ļoti neietekmē cenu, un tiem ir vienāda jauda un parametri, tāpēc maz ticams, ka tas lielā mērā ietekmēs vispārējos rezultātus.

Videokarte

Dārgā datorā ar skaistu dizainu mēs gribētu jaudīgāku videokarti, taču iMac Pro korpuss, visticamāk, nevarēs atdzēsēt tādu. Mēs datorā ievietojāam vismodernāko videokarti, kas ir daudz jaudīgāka un standarta datora korpusā nepārkarsīs.

Barošana

Mēs datorā ievietojām jaudīgu barošanas bloku ar platīna sertifikātu, kas paredzēts nepārtrauktai darbībai visu diennakti. Diemžēl un par nožēlu, to nevarētu teikt par iMac Pro.

Secinājumi

Mēs veicām aptuvenu iMac Pro un PC parametru salīdzinājumu ar provizorisku atsauci uz komponenšu cenām. Tajā pašā laikā komponentes tika ņemtas pēc principa - "jo dārgāka, jo labāk".

Un apkopojot mūsu salīdzinājumu, ja vēlaties iegādāties sev datoru un izvēle ir starp iMac Pro un PC,tad iegādājoties PC,no atlikušā iMac Pro budžeta Jūs vēl varēsiet iegādāties labu lietotu motociklu.

Labs IT Serviss jūs variet iegādāties jebkuru no augstāk minētajiem datoriem, kā arī mēs izstrādāsim un izveidosim jebkuru citu datoru jūsu vēlmēm un vajadzībām.

labsitservislabsservissdatorsdatorkomplektsmacpcmacvspclabsit