Kāpēc nepieciešams labs WEB dizains?

Kāpēc nepieciešams labs WEB dizains?Labs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Izglītojošie raksti

Doties uz Mac pret PCDoties uz Kāpēc apmeklētāji izlasīs tikai 20% no Jūsu vietnes satura?
Virsraksts: Kāpēc nepieciešams labs WEB dizains?
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: piektdiena, 13 septembris, 2019

Labs IT Serviss

Kāpēc nepieciešams labs WEB dizains?

Ja satura novērtēšanai būtu atvēlētas tikai 15 minūtes, 66 procenti cilvēku labprātāk redzētu kaut ko skaisti izveidotu, salīdzinājumā, ar kaut ko prastu un garlaicīgu. Jūsu vietnes tīmekļa (WEB) dizains ir svarīga mārketinga sastāvdaļa. Lai izveidotu labāku sava biznesa vietni, jums ir jāsaprot  vietnes tīmekļa dizaina nozīme. Šajā rakstā mēs izrunāsim, kāpēc dizains ir svarīgs.

Mājaslapa rada pirmo iespaidu

Kad auditorija apmeklē jūsu vietni, tā viņiem sniedz pirmo iespaidu par jums. Klienti novērtēs jūsu biznesu dažu sekunžu laikā. Šajās pirmajās sekundēs ir svarīgi pozitīvi ietekmēt jūsu auditoriju. Ja jūsu vietne izskatās nepievilcīga vai novecojusi, auditorijai tūlīt būs negatīvs iespaids par jūsu biznesu. Jūs zaudēsiet potenciālos klientus, jo viņi dos priekšroku konkurentu lapai. Web dizains ir svarīgs, jo tas ietekmē to, kā auditorija uztver jūsu zīmolu. Radītais iespaids var likt viņiem palikt jūsu lapā un uzzināt par jūsu biznesu, vai arī atstāt jūsu lapu un vērsties pie konkurenta. Labs tīmekļa dizains palīdz jums saglabāt potenciālos klientus savā lapā.


Tā palīdz Jūsu SEO (Search Engine Optimization) stratēģijā

Daudzi tīmekļa dizaina elementi  ietekmē to, kā jūs publicējat saturu savā vietnē, un tas savukārt ietekmē to, kā meklētājprogrammu “zirnekļi” pārmeklē un indeksē jūsu vietni.

Tā ir lieta, ko nevarat atļauties neizdarīt. Ja jūsu lapā esošie SEO pamatinstrumenti nav līdz galam izstrādāti, jūs jau pašā sākumā cīnīsities par redzamību.

Papildus tam, kā saturs tiek publicēts jūsu vietnē, noteikti tīmekļa dizaina elementi var tieši ietekmēt SEO paši par sevi. Web dizainu var būt grūti saprast, ja neesat pazīstams ar tā darbību, bet vienkāršāk sakot, jūsu kodam ir jābūt SEO draudzīgam.

Labākais veids, kā nodrošināt pareizu tīmekļa dizaina darbību (un sekojošu meklētājprogrammu redzamību), ir sadarboties ar mājaslapu dizaina aģentūru, kas zina, ko viņi dara.


Tā pastāsta par jūsu Klientu servisu

Cilvēki var saprast, kā jūs izturēsities pret viņiem, apskatot jūsu vietni. Jūsu dizains viņiem sniedz ieskatu par to, kā jūs uzlūkojat savu auditoriju. Ja jūs neiegūldījāt nekādas pūles savas vietnes dizainā, jūsu auditorija zinās, ka jūs nepiepūlēsieties palīdzēt arī viņiem.

Jūsu vietne ir kā klientu apkalpošanas pārstāvis. Ja jūsu vietne ir gaiša, moderna un aicinoša, jūsu auditorija jutīsies vairāk gaidīta un novērtēta. Jūs radīsiet iespaidu, ka esat atvērts un laipns pret jauniem cilvēkiem, kuri apmeklē jūsu vietni.

No otras puses, novecojusi un nepievilcīga vietne padara jūsu biznesu aukstu un nošķirtu. Cilvēki nevēlas saistīties ar uzņēmumu, kas tos nenovērtē pietiekami, lai radītu labu pirmo iespaidu.

Iedomājieties savu tīmekļa dizainu kā sava biznesa digitālo seju. Ja kāds ieietu jūsu fiziskajā atrašanās vietā, vai jūs nevēlētos redzēt darbinieka draudzīgu seju, kas viņu sveicinātu un liktu viņam justies gaidītam? Atjaunināts un mūsdienīgs web dizains ir līdzvērtīgs draudzīgai sejai, kura sveic jaunos apmeklētājus.


Tā rada uzticību auditorijai

Cilvēki neuzticas slikti izstrādātām vietnēm. Ja viņi redz jūsu slikto dizainu vai informācija šķiet novecojusi, viņi neuzticēsies jūsu vietnei. 

No otras puses, profesionāla vietne norāda uz ticību jūsu auditorijai. Viņi uzticēsies jūsu biznesam un jutīsies ērti, atrodoties mājaslapā.

Ir svarīgi izsaukt uzticību auditorijā, lai viņi paliktu jūsu vietnē. Kad apmeklētāji paliek ilgāk jūsu vietnē, jūs savam uzņēmumam radāt vairāk iespēju šo potenciālo klientu piesaistei un noturēšanai.


Jūsu konkurenti jau to dara!

Ja jums ir nepieciešams iemesls, kāpēc tīmekļa dizains ir svarīgs, lūk tas ir : jūsu konkurenti jau izmanto tīmekļa dizainu. Ja vēlaties turpināt ar viņiem konkurēt, jums ir jāuzlabo esošā jeb jāveido jauna moderna vietne.

Jūs vēlaties, lai jūsu vietne izceltos konkurentu vidū. Ja jums ir veca, novecojusi un zemas kvalitātes vietne, jūsu konkurents pārspēs jūs - viņa labi izstrādātā vietne darbosies labāk nekā jūsu.

Tas nozīmē, ka zaudēsiet potenciālos pircējus. Viņi savai lapai piesaistīs vairāk potenciālo klientu, jo viņu lapa ir pievilcīgāka.

Jūsu vietnes dizains ļaus jums izcelt savu biznesu konkurentu vidū. Kad jūs konkurējat ar citiem uzņēmumiem, jums parasti ir vienādi pakalpojumi un līdzīgas cenas. Jums ir nepieciešama viena lieta, kas jūsu biznesu ļaus izcelt starp pārējiem.

Labi izstrādāta vietne ir iespēja jūsu uzņēmumam parādīt savu unikālo atšķirību. Jūs varēsiet parādīt auditorijai, kāpēc viņiem vajadzētu izvēlēties jūsu biznesu konkurentu vidū.


Jūsu vietnes dizainam ir būtiska loma, lai jūsu biznesu redzētu un atpazītu. Ja vēlaties gūt vislabākos rezultātus, jums jāveido tāda vietne, kas mudinātu cilvēkus uzzināt vairāk par jūsu biznesu.

Mēs gribam redzēt Jūsu biznesu augam!

Nākamā publikācija

Kāpēc apmeklētāji izlasīs tikai 20% no Jūsu vietnes satura?

Cik reizes esat apmeklējis vietni un to burtiski izskenējis cauri?

Atbilde ir vienkārša - apmeklētāji, pārlūkojot internetu, parasti meklē ātras atbildes. Internetā ir atbildes uz lielāko daļu jautājumu, tāpēc cilvēki vēlas paši veikt izpēti un ātri atrast vajadzīgo atbildi.

Doties uz Nākamā publikācija - Kāpēc apmeklētāji izlasīs tikai 20% no Jūsu vietnes satura? Lasīt vairāk →