Lokālie tīkli un WiFi

Lokālie tīkli un WiFiLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Jaunumi klientiem

Doties uz Datori un serveriDoties uz Ultra kompaktie datori
Virsraksts: Lokālie tīkli un WiFi
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: ceturtdiena, 1 augusts, 2019

Labs IT Serviss

Lokālie tīkli un WiFi

Lokālais datortīkls vai lokālais tīkls - tā ir biroja infrastruktūras neredzamā daļa, kas apvieno datorus, serverus, printerus un daudzas citas elektroniskas iekārtas vienā “organismā”, pateicoties tam ir iespējams veikt daudzus ikdienas darba uzdevumus. Biroja stabilitāti darbā nosaka korekts lokālais tīkls.

Lokālais tīkls it tas, kurš var noteikt Jūsu biroja ikdienas darbību.

Mēs - Labs IT Servis, veicam lokālo tīklu projektēšanu, optimizāciju, pārvietošanu un atjaunošanu, palīdzam izprast problēmas, kas radušās Jūsu lokālajā tīklā, atrodam un novēršam darbības traucējumu cēloni un aizstājam neveiksmīgo tīkla aprīkojumu.

Pārvietojot vai paplašinot biroju, lokālais tīkls var būt ne pilnīgs un nepildošs savas funkcijas. Mēs palīdzam izprast esošo lokālā tīkla stāvokli un padarām to darboties spējīgu, kā arī, ja tas ir nepieciešams, projektējam un uzstādām jaunu lokālo tīklu, atbilstošu Jūsu prasībām.

Mēs zinām, cik tas ir svarīgs nosacījums biroja stabilai darbībai, lai Lokālais tīkls darbotos un nodrošinātu biroja aprīkojuma savstarpējo komunikāciju.

Iepriekšējā publikācija

Datori un serveri

IT - informācijas tehnoloģijas, šī frāze mūsu pasaulē skan arvien biežāk, tās ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Lai kur Jūs būtu - birojā, mājās vai kādā publiskā vietā, jūs ieskauj informācijas tehnoloģijas.

Doties uz Iepriekšējā publikācija - Datori un serveri Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

Ultra kompaktie datori

Dators ir daudzfunkcionāla ierīce. Dators palīdz darbā, studijās, darbojas kā multimediju centrs un ir izmantojams daudzos citos gadījumos.

Doties uz Nākamā publikācija - Ultra kompaktie datori Lasīt vairāk →