Datori un serveri

Datori un serveriLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Jaunumi klientiem

Doties uz Mēs augam un paliekam skaistāki!Doties uz Lokālie tīkli un WiFi
Virsraksts: Datori un serveri
Kategorija: Jaunumi klientiem
Publicēts: piektdiena, 26 jūlijs, 2019

Labs IT Serviss

Datori un serveri

IT - informācijas tehnoloģijas, šī frāze mūsu pasaulē skan arvien biežāk, tās ir kļuvušas par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Lai kur Jūs būtu - birojā, mājās vai kādā publiskā vietā, jūs ieskauj informācijas tehnoloģijas. Visbiežāk tās ir mobilās ierīces, datori, serveri, lokālie un bezvadu tīkli, kā arī citas elektroniskās ierīces, kas palīdz mums gan darbā, gan ikdienas saziņā ar saviem draugiem un tuviniekiem.

Mēs - Labs IT Serviss palīdzam mūsu klientiem izprast mūsdienu informācijas tehnoloģijas.

Komplektējot datortehniku mēs pievēršam uzmanību: energoefektivitātei, jaudai, izskatam, izmēram, un pats galvenais, tam - kur un kādos apstākļos datortehnika tiks izmantota.

Komplektējot datortehniku, mēs vienmēr pievēršam īpašu uzmanību datora komponenšu savietojamībai - šis ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kurš nodrošina datortehnikas kvalitāti un ilgtspēju.

Mēs - Labs IT Serviss pastāvīgi sekojam jaunumiem IT tehnoloģiju jomā un, cik vien tas iespējams, cenšamies integrēt Jaunāko mūsu darbos, kā rezultātā: datori kļūst ar vien mazāki, klusāki, ātrāki un tiek uzlabota energoefektivitāte.

Mūsu tehniķi īpašu uzmanību arī pievērš datora izskatam – visiem mūsu datoriem ir piemeklēts izskats un dizains atbilstoši klientu vēlmēm.

Tāpat arī Labs IT Serviss pievērš ne mazāku uzmanību datora “iekšējam izskatam”, it īpaši pareizai un skaistai elektroinstalācijai. Pareizi ievietoti vadi korpusa iekšienē nekad netraucēs gaisa straumju apritei un datora galveno elementu atdzišanai – tas nozīmē, ka dators nepārkarsīs un tajā mazāk uzkrāsies putekļi.

“Ja dators ir skaists no ārpuses, tam jābūt skaistam arī iekšpusē.”

Mēs esam draudzīga komanda, un mums rūp mūsu klienti. Mēs sniedzam tehniskā atbalsta un lietotāju atbalsta pakalpojumus, mūsu speciālisti atbildēs uz visiem jautājumiem, kuri varētu rasties  darbā ar datortehniku, un varēs palīdzēt, risinot jautājumus, kas saistīti ar biroja aprīkošanu, printeru, datoru, serveru, lokālo un bezvadu tīklu risinājumiem.

Mēs esam Labs IT Serviss - Mums ir Labi IT pakalpojumi!

Iepriekšējā publikācija

Mēs augam un paliekam skaistāki!

Mūsu jaunā mājvieta iepriecinās ar svaigu un tīru izklājumu. Funkcionalitāte un dizains ir svarīgi mums, tāpēc detaļas tika rūpīgi izvēlētas un piemeklētas. Vajadzīga informācija būs viegli atrodama, jo mājaslapa tika veidota, lai lietotājs spētu intuitīvi atrast visu vajadzīgo un nepieciešamo, un neapjuktu informācijas daudzumā.

Doties uz Iepriekšējā publikācija - Mēs augam un paliekam skaistāki! Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

Lokālie tīkli un WiFi

Lokālais datortīkls vai lokālais tīkls - tas ir biroja infrastruktūras neredzamā daļa, kas apvieno datorus, serverus, printerus un daudzas citas elektroniskas iekārtas vienā “organismā”, pateicoties tam ir iespējams veikt daudzus ikdienas darba uzdevumus.

Doties uz Nākamā publikācija - Lokālie tīkli un WiFi Lasīt vairāk →