Mūsdienu tehnoloģijas ar kurām var ietaupīt

Mūsdienu tehnoloģijas ar kurām var ietaupītLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Izglītojošie raksti

Doties uz Īsts dators skolniekam - Lenovo x250 UltrabookDoties uz 18. novembris - Latvijas Republikas Proklamēšanas diena
Virsraksts: Mūsdienu tehnoloģijas ar kurām var ietaupīt
Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: otrdiena, 10 novembris, 2020

Labs IT Serviss

Mūsdienu tehnoloģijas ar kurām var ietaupīt

Mūsdienu tehnoloģijas attīstās ļoti strauji. Taču tās, nepavisam, vēl nav sasniegušas savu apogeju. …Un, tomēr, tās jau ir tādā stadijā, kurā tiek atklātas vēl nebijušas iespējas, it sevišķi mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kuriem tas ir īpaši nozīmīgi.

Inovācijas ir liels virzītājspēks. Tās padara biznesa pasauli raitāku un nodrošina fantastiskas iespējas – tās ļauj ietaupīt gan naudu, gan laiku un Mazā biznesa pārstāvji to saprot visvairāk. Mūsdienu tehnoloģiju pārzināšana ir viens no būtiskākiem aspektiem, kurš ļauj ietaupīt laiku un naudu – tādā veidā pārvarot daudzas finansiālas svārstības.

Šajā rakstā mēs iztirzāsim tehnoloģijas un programmrisinājumus, kuri ir noderīgi gan maziem un arī ne tik maziem uzņēmumiem.

Linux operētājsistēma – atvērto (bezmaksas) licenču programmatūra

Sāksim ar to, ka Linux un uz tā bāzes operētājsistēmas lielāko tiesu ir bez maksas. Linux, atvērto (bezmaksas) licenču programmatūra mūsdienās ir kļuvusi daudz pieejamāka un saprotamāka “parastiem” lietotājiem.

Ko tas nozīmē? - Dažādu platformu vide ir kļuvusi lietotājiem draudzīgāka un piemērotāka ikdienas darbam.

Sākot ar serveri un beidzot ar datoru Linux ir kļuvis par pašpietiekamu operētājsistēmu, kurā uzņēmumam ir ērti veidot mijiedarbi ar klientiem. Savukārt izmantojot Linux servera iespējas, uzņēmumi var strādāt ar tādiem rīkiem kā klientu resursu pārvaldība (CRM) un cilvēkresursu pārvaldība (HRM). Šādi un līdzīgi rīki agrāk bija pieejami tikai Lielajam biznesam, taču tagad tie ir pieejami arī Mazajiem un Vidējiem uzņēmumiem.

Elektronisko rēķinu/pavadzīmju programmatūra

Elektronisko rēķinu/pavadzīmju programmatūra ir viens no nozīmīgākajiem rīkiem uzņēma pilnvērtīgai darbībai. Lai gan ir uzņēmumi, kuri vēl ar vien izmanto faksu un dokumentus papīra formātā, taču elektroniskie rēķini un pavadzīmes ir sākuši pārņemt mazos uzņēmumos arī Latvijā, un tas ir pamatoti. Spēja nosūtīt klientiem rēķinus izmantojot e-pastu palīdz uzņēmumiem ietaupīt uz drukas iekārtu un papīra izmaksām. Sākumā tas var šķist pat nenozīmīgi, tomēr laika gaitā visi šie papīra tēriņi un printeru apkopes, un kārtridžu izmaksas summējas, kā arī tas viss paņem ievērojamu laiku, kurš mūsdienās ir dārgs.

Mobilo maksājumu sistēmu programmatūra

Mobilo maksājumu sistēmu programmatūra beidzot ir kļuvusi pietiekami attīstīta, lai to droši izmantotu jebkurš Mazais bizness. Izmantojot šīs jaunās, uzticamās, rentablās maksājumu sistēmas, jūsu bizness var ātri un bez piepūles veikt maksājumus par pakalpojumiem un precēm.

Emuāru veidošanas platformas

Emuāru veidošanas platformas – kas tas vispār ir? Tie ir Emuāri, tautā vēl tos sauc par “blogiem”. Kam tie ir vajadzīgi? – tā ir tāda, kā izmaksu ziņā nedārga iespēja izveidot labu komunikāciju ar klientiem un piesaistīt papildus auditoriju. Jūs varat publicēt (“postot”) savus jaunumus, notikumus, akcijas un arī citus notikumus, tādā veidā veidojot savu domubiedru grupas, piesaistot partnerus un potenciālos klientus. Šis ir arī viens no ieročiem atpazīstamībā un organiskā SEO veidošanā. Vienkārši izsakoties, jūsu emuāra rakstu cilvēki varēs atrast internetā un līdz ar to apmeklēs jūsu mājaslapu, tā rezultātā jūsu popularitāte augs un augs arī piesaistīto interesentu skaists.

Izmantojot tādas populāras Satura pārvaldības sistēmas (CMS – Content management system) kā piemēram WordPress, Joomla, Drupal, October CMS u.c. , jūsu rokās būs spēcīgs ierocis, kuru būs viegli attīstīt un beigu beigās varēsiet pārvērst to par pilnvērtīgu, uz uzņēmējdarbību orientētu vietni.

Sociālo mēdiju lietderīga izmantošana

Sociālo mēdiju lietderīga izmantošana ir viens no vienkāršākajiem un pieejamākajiem rīkiem mūsdienās, lai varētu atklāt potenciālo un esošo klientu vēlmes. Sociālie mēdiji ir ideāli, lai ātri un operatīvi publicētu savus jaunumu, paziņotu par īpašiem piedāvājumiem, akcijām un daudz ko citu. …Un, kurš normāls uzņēmējs atteiktos no bezmaksas reklāmas?

Protams sociālajos tīklos ir arī maksas pakalpojumi un to kļūst ar vien vairāk, taču uzsākot sava uzņēmuma popularizēšanu varētu pietikt arī ar bezmaksas jaunumu un sludinājumu publicēšanu. Vēl jo vairāk, ja ir vēlme izprast, kā tas viss darbojās. Galu galā sociālā tīkli veic grandiozus pētījumus, kuru rezultātā ir vieglāk pārvarēt plaisu starp uzņēmumu un klientu.

Mākoņu krātuves un serveri

Ja jūs nevēlaties maksāt par Exchange serveri un jūsu vajadzības ir diezgan minimālas, atbilde varētu būt Mākonī izvietota programmatūra. Protams, ka viss ir atkarīgs no jūsu datu apjoma un programmām, kuras vēlaties izmantot. Daudzās situācijās ir izdevīgāk uzstādīt savu, nelielu datu krātuvi vai Linux serveri, kurā var uzstādīt grāmatedības un Klientu apkalpošanas programmatūru (CRM). Pieejamākie no mākoņiem ir tādi kā Google. Mazam uzņēmumam pat varētu pietikt ar Google Gmail, Google Drive un Google Apps. Lielākiem uzņēmumiem, iespējams, būtu jāpāriet uz biznesa risinājumiem, kurus piedāvā Google. Ir arī tādi Mākoņrisinājumi kā Zoho, kuri piedāvā viegli saprotamu programmatūru biznesam, ar pietiekami labiem budžeta risinājumiem.

Plantšetdatori

Planšetdatori ir viens no lētākajiem veidiem, kā mobilizēt savus darbiniekus un jūsu uzņēmumu. Pateicoties neskaitāmām lietotnēm, tie ļauj ne tikai būt mobilam, bet arī efektīvāk veikt darījumus. Apvienojot jaudīgus produktivitātes rīkus ar rēķinu un maksājumu programmatūru, rezultātā tiek iegūts neliels pārnēsājams birojs.

Rūpnieciski atjaunoti klēpjdatori

Rūpnieciski atjaunoti klēpjdatori (Renewed, Refurbished)– kā gan tie varētu būt noderīgi?

Mūsdienās, ņemot vērā tendences, kuras liek kļūt aizvien draudzīgākiem pret dabu un dabas resursiem, kļūst populāra rūpnieciski atjaunota datortehnika (un ne tikai datortehnika).

Kāda ir šī datortehnika tehnika? – piemēram, ir uzņēmumi un arī privātpersonas, kuri var atļauties katru gadu iegādāties jaunu datortehniku. Takā šī datortehnika nav vēl nedz morāli, nedz arī fiziski novecojusi, tad tā tiek rūpnieciski atjaunota.

Ko nozīmē Rūpnieciska atjaunošana? – Tiek ņemts mazlietotais klēpjdators un tam tiek atjaunota krāsa, aizvietotas detaļas un komponentes (cietais disks, operatīvā atmiņa, barošanas bloks u.t.t. ) ar līdzvērtīgām vai pat labākām. Gala beigās pircējs saņem pilnīgi jaunu – atjaunotu klēpjdatoru ar garantiju par cenu, kura ir zemāka par 50% no jaunas preces tirgus cenas.

Šādu piemēru var aplūkot mūsu - Labs IT Serviss piedāvājumā par Lenovo x250 Ultrabook, publikācijā Īsts dators skolniekam - Lenovo x250 Ultrabook. Protams, ka šāds dators būs arī labs darba instruments ne vien skolniekam/studentam, bet arī jebkuram, kurš atradīs tam labu pielietojumu gan attālinātās sesijās, gan darbā, gan mājās. Jo tas ir labi aprīkots, izturīgs biznesa klases klēpjdators.

DSLR kameras

Kaut arī šīs tehnoloģijas jau ir zināmu laiku, taču DSLR kameras un video rediģēšanas programmatūra ir gājusi garu attīstības ceļu. Izmantojot šos rīkus, ir iespējams izveidot profesionālu mārketinga saturu. Un DSLR kameras neaprobežojas tikai ar fotografēšanu. Ar mūsdienu sensoriem un objektīviem DSLR kameras var lieliski uzņemt labas HD kvalitātes filmas. Veicot kvalitatīva marketinga satura izveidi, jūs varat ļoti iespaidīgi pacelt savu biznesu jaunā līmenī un izveidot perfektas YouTube, FaceBook reklāmas.

Piemēram, ar bezmaksas OpenShot programmu apstrādājot nofilmēto videomateriālu, Jūs iegūsiet lieliskas kadru pārejas, ievietosiet videoklipā tekstus un pievienosiet efektus.

Bezgalīgas inovācijas

Labas inovācijas vienmēr ir drošs pamats produktivitātei biznesā. Katrs rīks, kurš atslogo un uzlabo Jūsu ikdienas kvalitāti – vai tā būtu laba CRM sistēma, kura sūta masveida E-pastus, vai tas būtu drošs Linux serveris, tie vienmēr būs rīki, kuri ļaus jums ietaupīt gan laiku, gan naudu. Tai vietā jūs ietaupītos līdzekļus vienmēr varēsiet novirzīt citām biznesam vajadzībām.

Zvaniet un rakstiet – Labs IT Serviss palīdzēs ar konsultācijām; ar datoru, serveru iegādi un apkalpošanu, kā arī uzstādīs nepieciešamo programmatūru.

Iepriekšējā publikācija

Īsts dators skolniekam - Lenovo x250 Ultrabook

Superpiedāvājums!

Īsts dators skolniekam - Rūpnieciski atjaunots, Lenovo x250 Ultrabook dators ar Windows 10 Pro studentam/skolniekam

375.10 EUR


Dators, kurš paredzēts studentam un skolniekam sevī apvieno veiktspēju, praktiskumu, uzticamību un zemu elektroenerģijas patēriņu. Labākā izvēle ir klēpjdators ar labu veiktspēju, mazu izmēru, augstu kvalitāti un komplektējošajām daļām ar mazu elektroenerģijas patēriņu.

Doties uz Iepriekšējā publikācija - Īsts dators skolniekam - Lenovo x250 Ultrabook Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

18. novembris - Latvijas Republikas Proklamēšanas diena

18. novembris. Mūsu Latvija! Latvijas republikas Proklamēšanas diena. 1918. gadā 18. novembrī mēs kļuvām par suverēnu valsti. ...

Doties uz Nākamā publikācija - 18. novembris - Latvijas Republikas Proklamēšanas diena Lasīt vairāk →