Īsts dators studentam

Īsts dators studentamLabs IT Serviss - Datoru un serveru apkalpošana

Akcijas un pasākumi

Doties uz Ultra kompaktie datoriDoties uz Apkalpošanas abonements uzņēmumiem
Virsraksts: Īsts dators studentam
Kategorija: Akcijas un pasākumi
Publicēts: piektdiena, 9 augusts, 2019

Labs IT Serviss

Īsts dators studentam

Dators, kurš paredzēts studentam un skolniekam sevī apvieno veiktspēju, praktiskumu, uzticamību un zemu elektroenerģijas patēriņu. Labākā izvēle ir klēpjdators ar labu veiktspēju, mazu izmēru, augstu kvalitāti un komplektējošajām daļām ar mazu elektroenerģijas patēriņu.

Labs IT Serviss piedāvā HP EliteBook 840 sērijas klēpjdatoru, kas apvieno visas iepriekšminētās kvalitātes tikai par 380 EUR. Klēpjdatoram ir viena gada garantija.

PC
Procesors i5-5300U 2,90 GHz, 4 GB RAM, 240 GB cietvielu disks (SSD), 14" ekrāna izmērs ar izšķirtspēju 1600 x 900, malu attiecība 16: 9, operētājsistēma Windows 10 Pro.
380 EUR

Cena norādīta bez PVN.

Iepriekšējā publikācija

Ultra kompaktie datori

Dators ir daudzfunkcionāla ierīce. Dators palīdz darbā, studijās, darbojas kā multimediju centrs un ir izmantojams daudzos citos gadījumos.

Doties uz Iepriekšējā publikācija - Ultra kompaktie datori Lasīt vairāk →

Nākamā publikācija

Apkalpošanas abonements uzņēmumiem

Biroja tehnika (datori, serveri, klēpjdatori, printeri utt.) parasti ir ļoti uzticamas iekārtas. Bet, tāpat kā jebkuram citam aprīkojumam, arī biroja aprīkojumam ir savlaicīgi nepieciešama apkope.

Darbības laikā datoros un klēpjdatoros uzkrājas putekļi, termiskās saskarnes zaudē savas īpašības, kas var izraisīt datora pārkaršanu un kļūmes, un arī dzesēšanas ventilatori var radīt troksni un vibrēt, kas izraisa paaugstinātu trokšņa fonu un arī sistēmas pārkaršanu.

Mēs, Labs IT Serviss, rūpējamies par klientu biroja aprīkojumu un savlaicīgi veicam apkopes darbus.

Doties uz Nākamā publikācija - Apkalpošanas abonements uzņēmumiem Lasīt vairāk →