"Kā pareizi izvēlēties" - 1. daļa

Kategorija: Izglītojošie raksti
Publicēts: trešdiena, 28 augusts, 2019
"Kā pareizi izvēlēties" - 1. daļa

Tas, kas vislabāk raksturo Cilvēku - ir vide, kurā viņš atrodas un tam piederošās lietas.

Mēs pērkam to, kas mums visvairāk patīk - biroja tehniku, aksesuārus, sīklietas un datorus. Šajā rakstu sērijā mēs analizēsim datortehnikas un perifērijas ierīču iegādi, atbildēsim uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kāda veida aprīkojums tas patiesībā ir un kā tas mums var kalpot.

Izvēloties sev datoru, parasti vajadzētu padomāt, kādam nolūkam šis dators tiks izmantots un kādam tam vajadzētu būt pēc formas, izskata un izmēriem. Šeit ir daudzas iespējas, taču pamatā izvēle ir starp stacionāru iekārtu un pārnēsājamu. Personālais dators ir paredzēts personīgai lietošanai un tas ir dators, kas katram lietotājam ir individuāls un personisks.

Piemēram, mēs izvēlamies stacionāro datoru - tam vajadzētu būt ļoti vienkārši - ejam uz veikalu, izvēlamies vienu, aizvedam mājās, pieslēdzam un strādājam. Šāda pieeja datora pirkšanai ir diezgan loģiska un tam tā, pie ideāliem apstākļiem, vajadzētu būt. 

Nākamajos rakstos mēs izskatīsim no kā sastāv dators un kur var ieekonomēt, un kur ekonomēt nebūtu vēlams. Mēs pastāstīsim, kā izvēlēties perifēro tehniku (monitorus, printerus un citas ierīces).


Sazinieties! Labs IT Serviss veiks konsultāciju un, ņemot vērā jūsu vēlmes, piedāvās labāko variantu.

labsitservisslabsservissdatoribirojutehnikajaunumiraksti